Kolaylı-Yorum

إِنَّ الدِّينَ كَانَ يُسْرًا

وَلَكِنَّ الْعُلَمَاءَ جَعَلُوهُ عُسْرًا

2 Comments

 1. yaşar güldal

  12 Haziran 2018, Salı at 19:57

  hocam hayırlı iftarlar. vaazlarınız için çok teşekkürler. Cuma vaazı da hazırlayabilir misiniz rica etsem? bir de bu sitedeki tüm vaazlarınızı wınrar zıp dosyasına dönüştürüp yükler misiniz? zaman zaman geçmiş vaazlarınızdan da istifade etmiş oluruz.Teşekkürler sayın hocam.
  Hocam ben ilitam okuyacam.Çocukluktan beri hedefim var,üniversitede akademisyen olmak. senelerdir kıraatler ile ilgileniyorum. üniversiteye akademisyen olmak için ne yapmam lazım. şimdi bize sınavsız lisans tamamlama hakkı tanındı.

  1. Mehmet ERGÜN

   13 Haziran 2018, Çarşamba at 11:54

   Hayırlı günler! Sitedeki vaaz notları her ortamda kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır. İster cuma namazında ister bir ev sohbetinde kullanabilirsiniz. vaaz notlarımı daha önce çeşitli sitelerde dediğiniz gibi toptan winrar dosyası şeklinde paylaştım. ancak bu siteyi faaliyete geçirdikten sonra devamlı güncellemeler yapıldığı için vaazları toptan paylaşmıyorum. şimdiye kadar hazırladığım vaaz notlarının hepsine bu siteden ulaşabilirsiniz.
   Akademisyen olmak için ilitam okuduğunuz veya çevrenizdeki bir ilahiyat fakültesinde bir öğretim üyesi ile konuşarak onun rehberliğinde çalışmalar yapmanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Solve : *
29 − 27 =


Başa dön